Bio

Jsem profesionální fotografka s více jak dvacetiletou praxí. Můj ateliér sídlí v Ostravě. Od svých 15 let jsem se ponořila do světa fotografie a od té doby jsem neustále rozvíjela své dovednosti a vášeň pro tento umělecký obor. Fotografie není jen mou prací, ale především mou vášní a způsobem života. Věřím, že každý moment má svůj jedinečný příběh a je naší úlohou zachytit ho s láskou a precizností.
Po maturitě v oboru “Fotograf” jsem se rozhodla pro další akademickou dráhu a získala titul “MgA. fotografie” na Filozoficko - přírodovědecké fakultě Slezské univerzity v Opavě. Během studia na Institutu tvůrčí fotografie jsem získala hlubší    porozumění pro umělecký výraz a technické detaily fotografie, což mi pomohlo rozšířit své schopnosti a vyjádřit se skrze mé práce ještě silněji.
Moje profesionální portfolio zahrnuje širokou škálu žánrů, včetně portrétní fotografie, business fotografie, svatebních fotografií, rodinné foto, reklamní   fotografie, módních snímků, produktové fotografie, interiérového designu, komerčních projektů a uměleckých experimentů. Mým cílem je zachytit krásu, emoce a příběhy skrze každý snímek, který vytvořím. Mým klientům nabízím široké spektrum služeb od individuálních portrétních sezení a rodinných fotografií až po komplexní fotografické projekty pro firemní klienty a reklamní agentury. Mnoho mých prací zdobí billboardy, katalogy, webové stránky a firemní materiály po celé republice. Každý projekt je pro mě jedinečnou příležitostí vyjádřit kreativitu a přinést klientům nezapomenutelné a kvalitní snímky.

Mimo práci jsem také hrdou maminkou dvou malých dětí, což mi dává jedinečný pohled na hodnotu rodinných fotografií a důležitost každého zachyceného okamžiku. Snažím se spojit svou lásku k rodině s vášní pro fotografii a pomáhat ostatním vytvářet trvalé a cenné vzpomínky na jejich vlastní životní příběhy.
Pokud máte zájem o spolupráci nebo máte jakékoliv dotazy, neváhejte mě kontaktovat. Jsem tu, abych vám pomohla zachytit vaše nezapomenutelné okamžiky a příběhy skrze mé objektivy.
 

Těším se na spolupráci Eva P.

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít