Bio


Eva Palkovičová, jsem profesionální fotografka z Ostravy. Fotografuji od svých 15 let, kdy jsem se vyučila oboru „Fotograf“. Práce se mi stala koníčkem a není nad to, když svou práci člověk dělá s láskou. Po maturitě v tomto oboru jsem se dále rozvíjela v oblasti fotografie na Filozoficko - přírodovědecké fakultě Slezské univerzity v Opavě, konkrétně v Institutu tvůrčí fotografie, kde jsem studium úspěšně ukončila a získala tak titul „MgA. fotografie“. Můj fotoateliér se nachází v Ostravě – Porubě v objektu Koruna. Nejraději fotografuji lidi. Fotografuji novorozence, děti, sourozence, rodiny. Ráda fotografuji také svatby, ovšem z důvodu svého časového vytížení, nabízím svatební focení pouze v Moravskoslezském kraji. V mém portfoliu se nacházejí rovněž reklamní kolekce, business fotografie, módní, produktové, interiérové, komerční, průmyslové či umělecké fotografie. Fotografuji pro různé reklamní agentury a firmy. Mnoho mých prací míjíte třeba na billboardech podél cest po celé republice. Fotografuji katalogy, fotografie na letáky, webové stránky, firemní kalendáře, časopisy…Má práce není omezena časem, takže fotografuji tak dlouho, dokud skutečně nejsem přesvědčena o domluveném počtu a kvalitě mých snímků.

Jsem také maminka dvou malých dětí, takže si velmi dobře uvědomuji, jak cenné jsou rodinné fotografie a jak důležité je zachytit každou sekundu rodinného štěstí, a to pokud možno, už u jeho samotného zrodu. Léta praxe ve fotografii mi umožňují sledovat různé významné momenty v životě mnoha rodin, od prvních krůčků až po první lásky, svatbu… a jsem velice vděčná za to, že se ke mně právě vy, mí milí klienti, kteří jste se již ve spoustě případů stali mými přáteli, stále vracíte.

V dnešní době je fotografie pomíjivá, každý si „fotí na ten svůj" telefon“ fotky však nikdo netiskne. Také technika je pomíjivá, ovšem fotografie na fotografickém papíře nebo ve fotoknize zůstávají navždy. Své fotografie si většinou ode mne odnesete na opravdovém fotografickém papíře nebo ve fotoknize, fotosešitu a uchované na USB flash disku. Zajistím vám taktéž tisk vašich fotografií na plátno, pěnové nebo dřevěné desce.

V případě vašeho zájmu o spolupráci, napište nezávaznou poptávku, kterou já dle náročnosti cenově a časově ohodnotím. Po vzájemném odsouhlasení veškerých podmínek si domluvíme společný termín fotografování. Klasický ceník najdete také tady na mých stránkách.

Těším se na spolupráci Eva P.

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít